Katy Perry a Orlando Bloom už souloží venku na trávníku

Eeeee....jo.

Ne, že bychom odmítli osouložit Katy Perry kdekoliv by se jí zachtělo, i kdyby to mělo být v hromadě fekálií, vystajlované do podobizny řitní bradavice Tomia Okamury, ale jsme prostě jen žárlivá, sexuálně neukojená čuňata a tak máme potřebu tenhle jejich čin morálně rozebrat.

Takže nejen, že se Orlando opovážil začít chodit s naší budoucí ženou, ale ještě se s ní naprosto veřejně okusuje. Vleže. A na trávníku. Nevíme, jak vy, ale my jsme tady z toho docela dost sebraní. Například náš šéfredaktor se už od rána válí v krabici s antistresovými morčátky, co jsme si sem do redakce pořídili, abychom do ní skočili kdykoliv budeme mít nedostatek fyzického kontaktu.

Tudíž pěkně děkujeme Orlandovi a tomu fotografovi, co je vyfotil, že nám zničili život a Katy bychom rádi vzkázali, že po tomhle se bude muset teda hodně snažit, abychom jí ještě někdy poslali mašličku z chomáčů naší varlatové srsti.

A víte co? My nežárlíme. Ještě pořád je tu Kate Upton a Emily Ratajkowski a taky Charlotte McKinney a tak vůbec. Kdo Katy potřebuje? Jen ať se válí kde a chce a s kým chce. Tak. A nebrečíme, abyste věděli! Jsme totiž boží.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?