Selena Gomez se opila a potom zvracela na lidi

Takže takový normální večer členů redakce JPM.

Selena Gomez se tuhle docela dost opila, když slavila zásnuby své sestřenice. Teda, to je oficiální důvod, ale my si spíš myslíme, že tím chlastem chtěla vypálit z mozku všechny vzpomínky na dobu, kdy sexuálně experimentovala s kuřecí prdelkou Beieberem. To by totiž na jejím místě udělal každý. Když už by se teda zhroutil natolik, že by si chtěl něco začít s Justinem.

Každopádně Selena celkem dost pila a potom se pobledlá motala po restauraci, opilecky blábolila a padala na podlahu. Její ochranka si tím pádem řekla, že už je asi čas jít domů a dovedla ji i s její sestřenicí k výtahům, kde začali halekat na lidi před nimi, ať kurva nečumí a nezdržujou a už nastoupí do toho výtahu. Načež je jeden pán slušně upozornil, že do výtahu nastoupit nemůže, protože ještě nepřijel. Tato informace Selenu patrně dost zničila.

Celou cestu ve výtahu z toho byla tak špatná, že ani nemluvila a jenom hypnotizovaně zírala na stěnu a když výtah zastavil a ona se vypotácela ven, vyhodila ze sebe tak masivní tsunami z blitek, že by taková tlaková vlna nevznikla ani kdybyste prořízli ovar Artura Štaidla. Všude byly cítit fekálie, chlast a peklo a všude lítala mrkev.

Spousta lidí okolo z toho byla dost znechucená, ale zase na druhou stranu jsme přesvědčení, že pro většinu z nich bude to, že je poblila Selena Gomez nejzáživnější story jejich života. Když nad tím tak přemýšlíme, lidi jsou vážně podivní. A dobytci. Ale zase nám to vydělává na živobytí, takže jen tak dál!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?