Chlápka co zveřejnil fotky nahých celebrit chytila policie

To si ale vážně nezasloužil.

Pamatujete si ty fantastické, erekcivyvolávající fotky nahé Jennifer Lawrence? A nebo Kate Upton? A nebo těch ostatních, slavných holek, které by se vám normálně nahé nenaaranžovaly na postel a neukázaly vám všechny možné otvory a tekutiny? To, že tyhle fotky unikly tehdy o dost zlepšilo svět. Ale chlápek, co je za to zodpovědný by teď měl jít sedět.

Jo, nechápeme to a dost nás to pobuřuje. Je to skoro jako by se rozhodli zavřít Dana Bilzeriana za to, že je boží a platí prostitutkám, aby je mohl házet ze střechy a lámat jim kosti. Ryanovi, jak se naše nová modla jmenuje teď hrozí osmnáct měsíců vězení. Původně to mělo být pět let, ale protože mu prokázali jen krádež a ne to, že fotky sám uploadoval, trest mu snížili.

Stejně je to ale nefér, protože Ryan je podle nás bůh a hrdina moderní doby. Spousta lidí se snaží udělat svět lepší tím, že přispívají charitě nebo krmí bezdomovce, ale jedině Ryan na to šel od lesa.

Takže tímto bychom mu chtěli poděkovat a vyjádřit podporu a když ho nakonec vážně zavřou – chápejte, když bude soudce ženská a nebo gay – veřejně prohlašujeme, že jsme ochotni poslat mu v pomeranči pilník. A nebo drogy. A nebo naše pubické ochlupení. Zkrátka cokoliv bude chtít. Ten muž totiž změnil svět!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?