Madonna teď na koncertě ukazuje kozi nezletilých holek

Není to rozkošné?

Madonna byla doteď jenom zvrhlá, rapery prznící mumie, snažící se přesvědčit okolí o tom, že je sexy dvacítka. Teď se ale vyšvihla ještě o level výš, protože začala na koncertech svlékat nezletilé holky, takže je teď něco jako pedofilní, rapery prznící mumie.

Měla totiž docela nedávno koncert v Brisbane (jo, z nějakého důvodu na její koncerty ještě pár lidí chodí), kam dorazila standartně asi o tři hodiny později, a pozvala si k sobě na pódium jednu z fanynek. Jednalo se o sedmnáctiletou modelku Josephine Georgiou. Tohle děvče se vydalo na koncert v korzetu, co šlohlo mámě, takže všechno nesedělo, jak mělo a Madonna se toho rozhodla využít.

Takže té holce stáhla korzet před celým stadionem lidí. Jo, je to tak strašně vtipné, že kdyby nám to nepřišlo tak pitomé, možná bychom se i zasmáli. Ne, že bychom opovrhovali kozi, to zas jako pozor, ale prostě si tak nějak myslíme, že strhnout nezletilé holce tričko před tisícovkou lidí může vážně jenom člověk, kterému už chlast vyžral mozek až na level částečky ušního mazu Miroslava Etzlera.

Ale sama Josephine se k celé věci vyjádřila tak, že jí to vůbec nevadilo a vlastně to bylo docela super a s Madonnou je to dost sblížilo. Tak jo. My se teď Josephine taky cítíme být o dost blíž, než jsme byli před exhibicí jejích kozi. Tak je to asi v pořádku nebo co.

Na tohle máme málo drog.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?