Jamie Dornan dostane 40 milionů dolarů, když ukáže penis

Proč to nikdo nenabídne nám?!

Ne, tohle bohužel není žádná soukromá, zvrhlá touha nějaké neukojené, bohaté maminy s morbidní obezitou, tuhle nabídku mu udělali filmaři ve vší oficialitě. Pamatujete si totiž na ten film o úchylném milionáři a frigidní, nadměrně ochlupené panně, který jste pro jistotu ani neviděli? Tak točí pokračování.

A právě v tomhle pokračování by měl Jamie zamávat odhaleným candátem, protože je to patrně mnohem víc dráždivé a stimulující, než když jenom pobíhá okolo v košili a tváří se, jako by chtěl surově znásilnit tamtu klíčovou dírku. Už vidíme ty hektolitry vaginálních sekretů, valících se z kina.

Ale aby vůbec mohla všechna tahle nádhera proběhnout, museli Jamiemu nabídnout čtyřicet milionu dolarů. Jo, to je pravděpodobně nejdražší penis, o které jsme radši ani neslyšeli. Nám ten podnikatel odnaproti nabízel jenom trapné dvě stovky, když přestaneme povlávat penisy z balkonu a děsit jeho klokana, trpícího akutní anakondofobií. Což je oficiální fobie, abyste věděli.

Takže se připravte na ultimátní nálož tvrdé erotiky, protože z klacku Jamieho Dornana budete mít patrně neutuchající erekci na příštích deset let. My osobně doufáme, že za čtyřicet milionů na něm bude mít alespoň mašličku.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?