Lindsay Lohan vypráví jak nesouložila kluka z One Direction

Takže to má vlastně šťastný konec?

Od chvíle, kdy Lindsay naznačila, že má přítele, který ji mlátí .{target:_blank} spousta lidí jí začalo nadávat do vykokainované lhářky. Protože něco tak bizarního, co v obličeji připomíná zadek Stevena Tylera přece nemůže mít přítele, i kdyby to byl maniakální cvok se zálibou v prznění vycpaných zvířátek. A tak se nás rozhodla přesvědčit, že jsme všichni blbí, páč ona je neskutečná šťabajzna.

Proto taky vyrukovala s historkou o tom, jak se ji jednou pokusil osouložit Harry Styles. Harry je, kdybyste nevěděli, něco jako vedoucí toho oddílu skautíků, co si říká One Direction. Jo a taky prý strašně moc smrdí. Říká Taylor Swift. A Kendall Jenner. Takže je to určitě pravda.

Takže, Lindsay si jednou takhle spala v hotelu, když jí kdosi zaklepal na dveře. Když otevřela, stál tam právě Harry v obleku a řekl Lindsay, že ho za ní poslali kamarádi, aby jí jakože zpříjemnil večer, nebo co. Lindsay mu na to řekla, že sice vypadá hezky, ale ona jde zrovna spát, načež zavřela dveře a počestně se vrátila do postele. A úplně na závěr dodala, že vlastně ani vůbec netušila, kdo to je.

Celé to zní asi stejně pravděpodobně, jako že doktor Čačůa dokáže vyléčit HIV pomocí mléka nemocných koz .{target:_blank} Ale nechceme být zlí, protože chápeme, že Lindsay už té radosti v životě moc nemá a Harry Styles je navíc divné děcko s divnými vlasy, ve kterých určitě žije spousta divných skřítků, pojídajících divné kusy epitelů z jeho hlavy, takže ho nemáme rádi a nehodláme ho hájit.

Eeeee…takže jo – Lindsay a Harry spolu málem souložili. Jste z toho patřičně na větvi?

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?