Tenhle chlápek napsal recenzi na policejní celu like a boss

Za nás teda palečky nahoru.

Seznamte se, tohle je Christian Willoughby. Christian nedávno provedl něco, co se policistům tak úplně nelíbilo a tak ho na pár dní šoupli do vazby. A protože měli patrně víc problémů s tím, jestli ten poslední koblih snědl ten tlustý kolega z mravnostního a nebo potkan Božena, nějak Christiana zapomněli pořádně prohledat, takže pronesl do cely iPad.

A jeho prostřednictvím se rozhodl vyvěsit na stránky místní policejní stanice epicky ležérní recenzi na pokojík, ve kterém zrovna přespával. Všechno je to tak mile úsměvné, že máme skoro chuť napsat si na dveře redakce nějakou průpovídku, zahrnující prezidenta a nevábně vonící vagínu a nechat se taky na chvilku někam zavřít. Protože to vypadá jako náramná legrace.

,,Dva párky, plavající v řídké omáčce a k tomu pár kousků krájených brambor. Rozkošné.“

Celkové hodnocení je podle Christiana to, že dává celému tomu místu čtyři hvězdičky a kazí to teda jenom trochu ta snídaně, no. Personál je příjemný a měl vlastní pokoj a taky komorníka, co mu nosil čaj a noviny. Místnost byla, ofc, moc hezká a taky oceňuje ten minimalistický přístup, protože je to tu všechno praktické a bezpečné a on se sem určitě někdy rád vrátí.

Policisté, co Chrise zatýkali z toho měli samozřejmě menší mrzutost a dost je zajímalo, jak dovnitř propašoval mobil, načež se jim dostalo dost pohoršené odpovědi, že to není mobil, ale iPad. Prostě takový ten milý, do praxe převedený mámvásvpičismus. Kdyby Christian neměl penis a měl luxusní kozi a taky vypadal třeba jako Emma Watson, tak bychom ho i možná začali mít dost rádi.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?