Macklemore má obraz Justina Biebera s palačinkou na penisu

Eeeeee.....co? Co?!

Že jsou rapeři trošku jednodušší a mimózní lidé, to už jsme si samozřejmě dávno zvykli a tak většinou nad jejich nejpodivnějšími počiny jenom mávneme rukou a ucpeme si dutiny lajnou koksu, ale Macklemore zvládl tuhle demenci dotáhnout k dokonalosti. Upozorňujeme, že na celé tohle veledílo se díváte na vlastní nebezpečí.

Jeden novinář z Rolling Stone byl totiž teď u něj doma, protože se s ním chystal udělat rozhovor a kromě miliardy glitrovaných, kýčovitých věcí všude po stěnách tam taky objevil a vyfotil tohle ztělesnění pekla. Držte si varlata, protože se vám teď možná pokusí utrhnout a nebo se naopak nacpat tak hluboko do podbřišku, že se vám vyhladí pupík.

Když jsme uviděli tuhle hrůzu, začali jsme okamžitě uvažovat nad mírumilovnou lobotomií rezavým hřebíkem, na který to asociální děcko z protějšího domu napíchává mrtvé potkany. Jo, tohle je obraz Justina Biebera s palačinkou na penisu, na kterou cedí z mezikozí javorový sirup. Ale to by samo o sobě nebylo tak bestiální, jako tenhle detail.

Ty chlupy. Bože, ty CHLUPY!!

Co by mohlo být víc erekcivraždicího, než prosvícené, pubické ochlupení Justina Biebera, připomínající takovou tu plíseň, co vyroste na ponožkách, když je hodíte mokré do temnoty za pračku a necháte je tam kvasit? Snad už jenom detailní fotka vagíny matky Štikové, nakažené modrou vaflí. A pokud neznáte modrou vafli, rozhodně si to vygooglete. Pokud teda chcete dostat z hlavy Justinovu penisovou palačinku, obklíčenou chomáčem srsti.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?