Sámer Issa nám rozpačitě vykládá o sexu, to chcete

Hezky vás to naladí na víkend.

Dnes jsme objevili tenhle .{target:_blank} rozkošný rozhovor se Sámerem a nedalo nám, abychom se o něj s vámi nepodělili. Je to totiž tak nějak k pláči a zároveň k uzoufání milounké, jak se Sámer, naaranžovaný v posilovně, pokouší s rozpaky jedenáctiletého děcka vyslovit slovo ‚penis‘.

Po tom, co se prokousáme přes to, že kdo jinej by mohl vykládat o souloži se Sámerem, než nějaká jeho bejvalka a že má ten chlapec arabské předky, pročež je velmi náruživý a horkokrevný, dostaneme se k veselé pasáži o předehrách a následném tvrdém sexu, obsahujícímu tahání za vlasy. Celý tenhleten popis je tak hardcore, že jsme tady dostali instantní erekci a penisy se nám zapletly do stropního větráku. Který ani nejede.

Zajímavé to ovšem začíná být až když se dostaneme k Agátě Prachařové, se kterou prý Sámer souložil asi čtyři hodiny v kuse, protože když se neudělá alespoň třikrát za sebou, nepovažuje uplynulý akt za dostatečně kvalitní a uspokojivý. To my samozřejmě chápeme, protože to máme úplně stejně. Máme prostě normu osmnáct masturbací za hodinu a to musíme splnit, i kdybychom už ejakulovali pudr z krvinek.

Co nás ale baví nejvíc, tak to veselé popření úplně všeho na závěr. Sámer totiž má rád, když má holka super břicho a zadek a jakože ani kozi mu nevadí, ale nemá rád modelky a jako když je ta holka chytrá, taky ho to vzrušuje, čímž udělal jedno obrovské wtf nad jeho vztahem s Agátou, protože vygumovanější hrábě si v bahně českých jakože celebrit prostě nedokážeme představit.

A rozhodně si nenechte ujít ani tu pasáž, jak holky lehají hlavou na Sámerově břiše a relaxačně mu koukají na penis. To je totiž informace, bez které nemůžete umřít. Jo, my vás taky.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?