Bratři Wachowští, co natočili Matrix, už jsou teď sestry

Eeee....co?!

Andy Lilly Wachowski

Larry Lana Wachowski

Matrix vám doufám nemusíme představovat. Je to takový ten film o chlápkovi, co uteče z práce, začne brát drogy pod vedením obřího, černého pasáka a pokusí se destabilizovat vládu. Zhruba. Takže tenhleten film, plus jeho další pokračování, které tak nějak zavrhujeme, natočili právě bratři Wachowští.

Bratři Wachowští, co natočili Matrix, už jsou teď sestry (Foto: Youtube.com)

Larry a Andy se prostě jednoho krásného dne probudili, vstali, šli na záchod a tam, třímajíce v ruce penis si pravděpodobně uvědomili, že je jim vlastně tenhle komický výrůstek dost na obtíž. Takže se rozhodli to určitým způsobem řešit a teď vám – prosíme o aplaus – představujeme sestry Wachowské, Lilly a Lanu.

Bratři Wachowští, co natočili Matrix, už jsou teď sestry

Teda jako u Larryho Lany tahleta transformace proběhla daleko dřív, vlastně jste o tom mohli zaslechnout už v době, kdy šel do kin Atlas mraků, ale teď, když se nechal vykastrovat i Andy, je jejich život teprve kompletní.

Bratři Wachowští, co natočili Matrix, už jsou teď sestry (Foto: Profimedia.cz)

Takže to jen abyste věděli a měli přehled, co se tak v Hollywoodu odehrává. A jen tak mimochodem; nevypadá na té fotce Andy Lilly trochu jako Susan Sarandonová? Je to tak schválně, nebo se nám to jen zdá? A je to v tom hrnku nějaký speciální, hormonálně penisoskalpovací shake? Bude Dan Bilzerian prezidentem? A děti si mají kde hrát? A co vůbec Jan Tleskač?!

Otázky, samé otázky…

Diskuze