Důkaz, že je Charlie Sheen největší romantik na světě

My teda náhodou taky, abyste věděli.

Pamatujete si ještě, že je Charlie Sheen HIV pozitivní? Jo, jde o takovou nepodstatnou informaci, co se tu jen tak mihla v zástupu těch důležitějších, ale přesto věříme, že povědomí byste o tom mít mohli. A pamatujete si taky, jak ho okamžitě začala spousta lidí žalovat, protože s nimi souložil a neřekl jim o tom?

Tak minimálně jedné z nich je to platné asi stejně, jako Agátě Prachařové ten makeupový molitan, kterým se snaží zakrýt obličej. Brett Rossi, jak se tahle nešťastnice jmenuje, totiž Charliemu před první souloží podepsala, že kdyby s ním byla nějak nespokojená a nebo kdyby třeba měl, nedej bože, AIDS, vzdává se práva řešit to soudně.

Ale co je na celé věci ještě epičtější, že Brett byla vlastně Charlieho snoubenka. Ano, donutil svou snoubenku podepsat, že ho nemůže žalovat, pokud jí do vagíny zanese bacily. A taky ji nechával pravidelně kontrolovat ochrankou, která si skenovala její doklady. Jo, a dal jí za první soulož deset tisíc dolarů. Které si, samozřejmě, vzala jen z čisté lásky.

Takže musíme opět vyhlásit Charlieho jezdcem minulého roku, protože takhle pošéfenou rošádu jsme neviděli od dob, kdy na šéfredaktora čekal Leo Beránek s basebalovou pálkou a tak musel ten chudák provést složitý únikový manévr s bobří kostrou, záchodovým potrubím a tapíří kůží. Protože dát holce podepsat papír, že když od vás dostane HIV, může si tak maximálně zahalekat z okna, to je prostě like a boss.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?