Z krutopřísné vlogerky Lulusily z pekla vám imploduje šourek

Neděláme si srandu, tohle je na mašli.

Jestli jsme se někdy smáli Michalovi Štiků, že je to ošklivý netvor, připomínající hnisavou cystu na řitním otvoru Jabby Hutta, tak se mu teď ze srdce omlouváme, protože vlogerka Lulusila přišla patrně ze sedmého kruhu pekla, aby nám připomínala, že i cysta na řitním otvoru rozteklé ropuchy může být trumfnuta mnohem děsivější věcí. Seznamte se!

Tohle je Maruška, neboli Lulusila. Lulusila pochází z Bruntálu, má patrně nějakou jaterní chorobu, jeden zub, okouzlující, černé vlásky, které si pravidelně barví a očividně moc miluje Minecraft. Samozřejmě si uvědomujeme, že to, co vám tu předkládáme může způsobit neplodnost, padání vlasů a akutní zahnisání čelního laloku, ale nemůžeme si pomoct. Tohle je totiž skvost všech vlogerských skvostů.

Například v tomhle milém videjku se dozvídáme, jak Lulusila jako malá bydlela bohužel vedle hřbitova, kde její táta dostal práci jako hrobař. Nemůžeme se zbavit pocitu, že Maruščin táta ten job vzal, protože doufal, že se mu ji podaří v nestřežené chvíli jebnout lopatou do spánku a zahrabat pod nějakou hezkou, cizí náhrobní desku. Ačkoliv, když tak Lulusilu pozorujeme, možná, že se mu to i povedlo.

Ale samozřejmě nechceme být moc krutí, protože Lulusilini rodiče se moc hádali dlouho do noci a mamka pila alkohol a navíc chodila od pěti let do kostela a nadávali jí, že je pivo a každou chvíli za ní jezdí auto a taky pije kolu a tyhlety všechny věci, co prostě lidem dělají ze života peklo. Ostatně, pokud jste zbytečné, zoufalé a znuděné existence, věnujte Lulusile a jejímu kanálu pár desítek minut. Protože my ani nemůžeme vypsat všechny ty úžasné věci, co Lulusila říká. Například to srdceryvné lovestory o Martinovi. To prostě musíte vidět. Začnete si sami sebe nějak víc vážit.

Mimochodem, to, že máte relativně hezké dítě neznamená, že z něj nevyroste Lulusila. Příjemné noční můry!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?