Leonardo DiCaprio vyhrál Oscara a souloží tuhle modelku

Někdo prostě umí žít.

Předem bychom Leonardovi rádi pogratulovali, poněvadž je to jezdec a taky náš osobní vzor a toho Oscara jsme mu už konečně děsně přáli. A když už ho dostal i takový genitální bacil, jako Renée Zellweger, bylo prostě víc než načase.

Jeho děkovná řeč sice obsahovala cosi o ekologii, ničení planety a podobných věcech, místo aby do toho krámu pořádně zahulákal, kopl panáka hořící vodky a sjel lajnu ze zadku ležérně se objevivší modelky, ale i to mu dovedeme odpustit. Takovou máme radost!

A když už je řeč o těch modelkách, tak zrovna tuhletu Leonardo regulérně souloží. Jmenuje se Roxy Horner a je jí něco málo přes dvacet, což je samozřejmě hrozně šokující a nečekané, vzhledem k Leonardě vkusu.

Takže si dovolujeme vyhlásit regulérní den na počest úspěchů Leonarda DiCapria. Protože má jachtu a taky parádní dům a všude modelky, co by mohly být jeho dcery a teď už taky Oscara a celkově to okolo něj vytváří tak parádní aureolu, že si jdeme samou radostí vylít do krku lahev nejkvalitnějšího Jacka, co prodávali v Lidlu dole pod barákem. A jelikož ke všem významným příležitostem skládáme básně, dovolujeme si i jednu menší ódu na Lea a jeho alfasamectví:

Leo, Leo, Leonarde
je to doma, ty starej parde
máš Oscara a spoustu vagín
a taky peníze a lodě
a jsi boží
máme tě hrozně rádi
poď, budem kamarádi
a budeme sdílet šlapky
a kokain
tak zdar

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?