Film Michala Davida je lejno roku, to jsme opravdu nečekali

Dobře, lžeme, čekali...

Pravděpodobně se k vám doneslo, že Michal David chystá pokračování Diskopříběhu, co se má jmenovat Decibely lásky, protože kdo má čas, aby vysedával na internetech a četl si o propagačním videu Zdeňka Macury .{target:_blank} má čas se i dozvědět, že Michal David se definitivně rozhodl zničit potenciální hodnotu české filmografie.

A podle všech očekávání se jedná o tak kulervoucí počin, že dokonce i české rádoby celebrity, které rozumějí těmhle sofistikovaným kejdám, jejichž smysl běžnému člověku uniká, utíkaly z kina A to už po patnácti minutách. Čicháme tady nový rekord nebo co.

Tenhleten skvost získal na CSFD.cz neuvěřitelných třináct procent, což z něj dělá šedesátý osmý nejhorší film vůbec. Vsadíme se, že kdyby ještě na začátek snímku někdo připlácnul HD fotku Michala Davida, vesmír už by tolik hororu na jednom místě nevydržel a zhroutil se sám do sebe.

Michal se bohužel k celé věci nevyjádřil, ale jsme si jistí, že to brzo udělá Tomio Okamura formou nějakého svého milého, propagačního videa, na jehož konci nás nezapomene upomenout, že všichni politici jsou svině, kromě těch, co píchali Ornellu Štikovou a natáčí lidové, důvěrně hřejivé agitky. Tady se prostě začal nekonečný okruh pekla.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?