Dan Bilzerian se prý asi zamiloval a přestává pařit, panika!

Ne. Tomu prostě nevěříme. NE!

Než vás věcně informujeme o srdceryvných faktech této kauzy, dovolte nám vyjádřit naše nejhlubší zoufalství nad domestikací toho nejlepšího z nás. Dane, byl jsi, ty vole, bůh.

A teď k předmětu naší deprese. Dan se, podle všeho, zamiloval do nějaké laňooké holky s orlím obočím, která ani určitě není pornoherečka. Poznali jsme to, protože přidává tyhle fotky s ní, kde nejsou žádné kozi, zadky, peníze a ani zbraně. A jeho poslední grupáč proběhl 6. února. Což je už sedmnáct dní. Dan. Bilzerian. Už. Sedmnáct. Dní. Nepořádal. Orgie.

Chceme zpátky našeho starého, zdrogovaného kámoše, co háže prostitutky ze střechy a láme jim ruce a šňupe kokain z mezikozí a rozhazuje okolo sebe peníze a nutí nahé holky je sbírat a…..a tak! Nemůžeme ani souvisle psát, jak jsme z toho rozhození a šéfredaktor vyhrožuje, že jestli okamžitě nepřestaneme skákat po stolech a mlátit se klávesnicí do hlavy, budeme muset pomoct uklízečce ošmirglovat si paty.

Ženské jsou prostě zlo a kazí charakter, protože jinak nechápeme, co by příčetného miliardáře donutilo přestat pořádat brutální grupáče, plné drog a věnovat se jenom jedné vagíně. Nechápeme. Je to asi nějaký druh čarodějnictví, nebo co.

A na závěr, samozřejmě, přikládáme tklivou ódu vyjadřující naši upřímnou soustrast nad Danovou náhlou mozkovou obrnou.

Ach Dane Bilzeriáne,
ty starej paviáne
proč zahodil jsi drogy, kozi
nás to teďka hrozně mrzí
a budeme mít poruchy erekce
a nedostatek fotek prostitutek
ach, jak smutný skutek
zdrhej, dokud je čas
a potěš nás
fotkama kokainu a chlastu
milujeme tě, neodcházej
amen

Děkujeme za pozornost!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?