Emma Watson chce seknout s herectvím a učit jógu

Vyvolává to v nás lehce rozporuplné pocity.

Emma Watson

Emma nám nedávno připravila dost krutou, emoční torturu, když vyšlo najevo, že se dala dohromady s nějakým podivným ajťákem, co kupodivu nepatří k naší redakci. Docela dost nás to vzalo a museli jsme si nakoupit mnohem víc něčeho, co rozhodně není kokain, abychom to nějak zvládli.

Emma Watson chce seknout s herectvím a učit jógu

Ale teď se nám to Emma rozhodla vynahradit…teda asi. Prohlásila totiž, že teď na rok sekne s herectvím, aby mohla pracovat na osobním rozvoji. Což znamená, že chce přečíst alespoň jednu knihu týdně. Jo a taky si dodělat nějakou jógovou meditaci, nebo co, protože chce – a teď si držte penisy – učit jógu.

Emma Watson chce seknout s herectvím a učit jógu

Ano, Emma Watson jako učitelka jógy. Představujete si to? My teda rozhodně. Doufáme, že bude na internet postovat spoustu polonahých videí, na kterých se bude, naolejovaná, kroutit a prohýbat do různých sexy poloh. Klidně bychom se na to dívali, i kdyby to bylo formou několikahodinového filmu, sestávajícího z detailních záběrů svíjející se Emmy.

Emma Watson chce seknout s herectvím a učit jógu

Takže jsme tady zase jednou dali hlavy dohromady a vyrobili jsme velké, srdíčkové přáníčko a medvídka z pubického ochlupení a posíláme to Emmě, aby se slitovala nad bandou asociálních honičů a přišla se nám sem zasvíjet na stůl. To je totiž přesně tem druh podívané, kvůli které bychom upsali duše slunečním mimozemšťanům, žijícím v sopce.

Emma. Watson. Bude. Učit. Jógu.

Diskuze