Emma Watson chce seknout s herectvím a učit jógu

Vyvolává to v nás lehce rozporuplné pocity.

Emma nám nedávno připravila dost krutou, emoční torturu, když vyšlo najevo, že se dala dohromady s nějakým podivným ajťákem .{target:_blank} co kupodivu nepatří k naší redakci. Docela dost nás to vzalo a museli jsme si nakoupit mnohem víc něčeho, co rozhodně není kokain, abychom to nějak zvládli.

Ale teď se nám to Emma rozhodla vynahradit…teda asi. Prohlásila totiž, že teď na rok sekne s herectvím, aby mohla pracovat na osobním rozvoji. Což znamená, že chce přečíst alespoň jednu knihu týdně. Jo a taky si dodělat nějakou jógovou meditaci, nebo co, protože chce – a teď si držte penisy – učit jógu.

Ano, Emma Watson jako učitelka jógy. Představujete si to? My teda rozhodně. Doufáme, že bude na internet postovat spoustu polonahých videí, na kterých se bude, naolejovaná, kroutit a prohýbat do různých sexy poloh. Klidně bychom se na to dívali, i kdyby to bylo formou několikahodinového filmu, sestávajícího z detailních záběrů svíjející se Emmy.

Takže jsme tady zase jednou dali hlavy dohromady a vyrobili jsme velké, srdíčkové přáníčko a medvídka z pubického ochlupení a posíláme to Emmě, aby se slitovala nad bandou asociálních honičů a přišla se nám sem zasvíjet na stůl. To je totiž přesně tem druh podívané, kvůli které bychom upsali duše slunečním mimozemšťanům, žijícím v sopce.

Emma. Watson. Bude. Učit. Jógu.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?