Kim Kardashian si lepí kozi lepenkou a chce se rozvádět

Tolik infa najednou!

Jo, začneme u těch kozi, protože předpokládáme, že i když jde o Kim Kardashian, to slovo na vás má přímo magický účinek, který vás vlastně donutil kliknout na tenhle článek. Takže ano, Kim si lepí kozi lepenkou, aby jí držely nahoře.

Je to prý nějaký vymakaný a děsně módní fígl, když chcete mít velký výstřih bez podprsenky, ale vaše prsa připomínají nosorožčí šourek. Takže je vezmeme a hezky oblepíme páskou, aby držely nahoře. Prostě epická věc.

Nevíme, jak vy, ale kdybychom my sbalili na párty nějakou holku, která by si sundala tričko a ukázala nám tohle, patrně bychom si mysleli, že je kyborg a umlátili ji lopatou…..no dobře, možná bychom ji osouložili i tak. No dobře, osouložili bychom cokoliv…ale….eeeeeee….o to teď přece nejde!

Jde o to, že Kim nás všechny vlastně děsně podvádí. Ale možná jí to odpustíme, protože má teď to složité období, kdy uvažuje, že se rozvede s Kanye Westem. To mimochodem moc nechápeme, protože proč se s někým rozcházet jen proto, že má dluhy, inteligenční kvocient náplně beďaru a tvrdí o sobě, že je ztělesnění umění? Jsou to blázni, tihle Američani.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?