Markéta Kuča: Tloušťka není sexy a já vám řeknu proč!

Markéta Kuča fakt nemá ráda tlusté lidi.

V poslední době jsem si všimla, že mezi lidmi začíná být dost moderní vypadat jako obtloustlá řepa vycpaná polystyrenem. Dokonce to vídávám čím dál tím víc v novinách a okolo plno rádoby moudrých a pochvalných řečí. Proboha ale proč?

Proč bych se měla dívat na obtloustlé ostravské Mařeny v tramvaji, které svou gigantickou prdelí zabírají dvě místa? Kde si mají pak sednout krásní a hubení lidé jako já? Máme stát? Proč by měli dokonalí lidé trpět na úkor vyžraných prasnic? Ne!

Tloušťka zkrátka není sexy, nikdy nebyla a nebude. Nic, co vypadá jako tučňák, obalený sádlem není přitažlivé. A všichni to víme. Nejsmutnější na tom ovšem je, že vy všichni těmto lidem lžete. Když se vás zeptá váš kamarád, jestli si myslíte, že je tlustý, většina z vás zalže. Zalžete i přesto, že si v hlavě říkáte, proboha, ta přijít jednou ožralá a omylem by spadla na svojí čivavu, tak tomu nebohému zvířeti už ani svatí nepomůžou. A protože všichni kolem tohoto tématu tiše našlapují a mlčí, tak vám to musím říct já.

Protože já jsem samozřejmě objektivní a mám nadhled. Což většině z vás chybí. A tak vám důrazně říkám, že s blížícím se jarem si nikdo nechce kazit slunečný den pohledem na tunový, betonový kvádr v legínách. Proto přestaňte svým známým vykládat, že být špek frčí.

Takže buďte hubení, buďte krásní, buďte jako já!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?