Ornella Koktová simuluje sperma ve výstřihu na Valentýna

Připravte si blicí kyblíky.

Víte, co by mohlo tak komerční pitomosti jako je Valentýn dodat ještě o trochu zoufalejší a víc k pláči atmosféru? Že taková věc neexistuje? Tak to jste asi ještě neviděli Ornellu Koktovou chrchlat si na kozi pastu. Porucha erekce zaručena.

Ornella se totiž opět rozhodla obohatit nás něčím prudce sexy a natočila tohle stimulující dílko, po kterém budete chtít popadnout nejbližší zdechlinu ježka a opakovaně se s ní mlátit do obličeje. Upozorňujeme, že následující video si přehráváte jenom na svoji zodpovědnost a pravděpodobně proto, že jste znudění zvrhlíci, kteří by si měli najít práci.

Jo. Ornella předstírá, že si čistí zuby a u toho předvede vlastně tu jednu jedinou věc, kterou umí. Od rána si to tady pouštíme pořád dokola, protože jsme naprosto fascinovaní, kam až může poporodní psychóza zajít. Přesně kvůli tomuhle si myslíme, že jakmile holka zabřezne, měl by se jí zakázat přístup na tyhlety internety.

Ale jinak samozřejmě děsná romantika s velmi smyslným, erotickým dusnem v pozadí, které konsternuje i čuňáka Koktu. Kdo by po všech těch srdíčkách, kytičkách a motivačních citátech o lásce nechtěl vidět taky trochu natrávené pasty, rozpatlané po falicky vyhlížejících rtech Ornelly Koktové?

Správně, nikdo .

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?