Takhle prodává Rob Kardashian ponožky. Docela fajnový

No neláká vás to k okamžité koupi?

Rob Kardashian

Blac Chyna

Jo, je to k nevíře, ale Kardashianky mají taky bratra. Je to v podstatě taková ošourkovaná verze Kim, poněvadž má taky nadváhu a zaslechli jsme, že prohrál piškvorky s paviánem, takže pravděpodobně mozková kapacita level poševní kvasinka Petra Suchoně.

Ale! Na rozdíl od svých sester je tenhle Rob podnikavec a chce si patrně zarobit vlastní škváru, takže se začal angažovat do složitého byznysu s ponožkami. Jedná se o dost swag kousky s epicky muzikofilním nápisem, velmi vkusně prezentované pod zadkem, patřícím pravděpodobně Blac Chyně.

Takhle prodává Rob Kardashian ponožky. Docela fajnový (Foto: Instagram.com)

Podle nás skoro stejně stylová reklama, jako když nám Miranda Kerr fotila svoje nové boty. Docela se začínáme divit, že takové společnosti jako Coca Cola nebo třeba Gucci nezačali fotit svoje produkty, přehozené obřím zadkem, protože to má styl a v člověku to okamžitě evokuje touhu předmět vlastnit.

Stejně jako tyhle ponožky. Ty si můžete pořídit už za nádherných patnáct dolarů! Vzhledem k té ceně předpokládáme, že k nim bude i Blac Chyna. I když to asi radši ne. Ta nás totiž docela dost děsí. Třeba v téhle milé reklamě na vodu:

Docela se divíme, že na ni okolostojící civilisté nezačali lít kbelíky s vodou a nesnažili se ji dostat zpátky do moře…

Diskuze