Takhle prodává Rob Kardashian ponožky. Docela fajnový

No neláká vás to k okamžité koupi?

Jo, je to k nevíře, ale Kardashianky mají taky bratra. Je to v podstatě taková ošourkovaná verze Kim, poněvadž má taky nadváhu a zaslechli jsme, že prohrál piškvorky s paviánem, takže pravděpodobně mozková kapacita level poševní kvasinka Petra Suchoně.

Ale! Na rozdíl od svých sester je tenhle Rob podnikavec a chce si patrně zarobit vlastní škváru, takže se začal angažovat do složitého byznysu s ponožkami. Jedná se o dost swag kousky s epicky muzikofilním nápisem, velmi vkusně prezentované pod zadkem, patřícím pravděpodobně Blac Chyně.

Podle nás skoro stejně stylová reklama, jako když nám Miranda Kerr fotila svoje nové boty .{target:_blank} Docela se začínáme divit, že takové společnosti jako Coca Cola nebo třeba Gucci nezačali fotit svoje produkty, přehozené obřím zadkem, protože to má styl a v člověku to okamžitě evokuje touhu předmět vlastnit.

Stejně jako tyhle ponožky. Ty si můžete pořídit už za nádherných patnáct dolarů! Vzhledem k té ceně předpokládáme, že k nim bude i Blac Chyna. I když to asi radši ne. Ta nás totiž docela dost děsí. Třeba v téhle milé reklamě na vodu:

Docela se divíme, že na ni okolostojící civilisté nezačali lít kbelíky s vodou a nesnažili se ji dostat zpátky do moře…

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?