Dobrý den, chcete vidět penis Toma Hardyho?

Tak jo, přemluvili jste nás.

Tom Hardy je herec, kterého jste mohli vidět třeba v Inception, Mad Max a nebo nově v Revenant. Je to taky herec, který nemá problém ukázat na kameru penis a následně skočit do studené vody. A samozřejmě, jsme tady od toho, abychom vám ten penis ukázali, protože sem prý občas chodí i ženské, nebo co.

Takže: tradáááááá!

Nebo tak něco. Nejsme moc zvyklí uvádět něčí penis, ale inovujeme, říkal šéfredaktor, takže děláme co můžeme, abychom vás řádně uvedli do obrazu. Prostě…..eeeee…no…tohle je nepříliš vzrostlý falus Toma Hardyho, který obnažil při natáčení nového seriálu Taboo. Ale zase chápeme, že je tam zima, takže možná bude ve skutečnosti o trochu větší. Eeeee…jo….takže tak.

Zase totiž nechceme Tomovi křivdit, protože známe z vlastní zkušenosti, že když je chladno, tak se nám naše orgány taky čas od času tak zcvrknou, že si je ani nemusíme motat okolo nohy, abychom si je nepřišlápli. A Tom má velmi mužnou jizvu a taky tetování a to asi celé věci dodává tolik testosteronu, že na té věci tam dole vlastně až tak nezáleží. Ne?

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?