Ashley Benson je prý tlustá na fotky do pánského časopisu

Jsou to blázni, tihle Američani.

Ashley můžete znát jako herečku ze seriálu Pretty Little Liars a příležitostnou modelku. Opravdu jenom příležitostnou, protože, jak jsme se teď dozvěděli, na plnohodnotný modeling je prostě moc tlustá. Eeeeee…cože?

Tady můžete hezky vypozorovat ten diametrální rozdíl mezi kulturami, když v Americe téhle holce řeknou, že je tlustá a u nás dostane taková míchačka velrybího tuku jako Charlotte Štiková nabídku do Playboye .{target:_blank} Kdyby nám nebylo líto všeho toho Jacka, co jsme ještě nespálili, zvraceli bychom sborově domovnici do záhonku.

Sama Ashley se k celé věci vyjádřila, že to moc nechápe, protože si nepřipadá vůbec tlustá a hlavně se cítí fajn. A že rozhodně hubnout nehodlá, protože je hnus, co ta dnešní společnost po holkách chce. Tady si dovolíme Ashley zatleskat penisem o desku stolu, protože je to jedna z nejrozumnějších věcí, co jsme slyšeli od dob, kdy někdo vykřikoval po ulici, že by se měl Matěj Stropnický postavit ke zdi a střelit mrtvým prasetem do obličeje.

Na závěr bychom rádi uvedli, že Ashley je podle nás rozhodně v pořádku a jestli ji někdo nechce angažovat do filmu, může se stavit tady u nás. Klidně bychom ji obsadili. Do takového toho videa, jak jste poslíček s pizzou a vejdete k ní domů a ona je tam omylem nahá a v podvazcích a pak máte sex. Nebo něco tak.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?