Dcera Seana Penna nám ukazuje luxusní prsa, radujme se!

Koziiii!

Sean Penn sám o sobě je vlastně dost děsivá existence. Pořád se nemůžeme rozhodnout, jestli nám připomíná spíš Hejkala z Nekonečného příběhu, Mulisáka, zfetovaného Liama Neesona, kterého převálcoval bagr a nebo rozkládajícího se holuba. Právě proto nás dost překvapilo, že má takovou docela podařenou dceru.

Seznamte se, tohle je Dylan Penn, je jí 24 let, živí se jako modelka a hrozně ráda si na dovolené nechává mazat záda nahoře bez, zatímco stojí na dost viditelném balkoně. Jo, ta holka má potenciál!

Takže díky tomu, že se Dylan tak pečlivě stará o svoje zdraví, můžete se pokochat pohledem na její…echm…ňadra. Kdyby tam nezaclánělo to tisíckrát pitomé zábradlí, možná bychom dnes prožili další, mírumilovně bouřlivou ejakulaci, která by zase donutila naši uklízečku zůstat dvě a půl hodiny přesčas a nadávat u toho. Což je, mimochodem, obohacující zážitek, protože když se do toho opře, zvládne za minutu vychrchlat stejný počet slov, jako Eminem.

Eeeeee….jo, nicméně….ehm: kozi. Kozi dcery Seana Penna. Když si ho od téhle holky odmyslíte, můžete mít z toho pohledu mnohem příjemnější pocit.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?