Leonardo DiCaprio zcela ležérně stojí u vypadnuté bradavky

Není to rozkošné?

Na posledním předávání SAG Awards, což je zase nějaký další typ televizně filmového ocenění, se ukázala taky herečka Vicky Jeudy. Je dost pravděpodobné, že vám to jméno nic neříká, protože hraje snad jenom v jednom seriálu, Orange is the New Black.

A tahleta Vicky si na tuhletu akci vzala tenhleten roztomilý kostýmek, ze kterého jí takhle nějak vypadávalo….eeeee….no, tohlencto. Kus kozi, zkrátka. A aniž by si toho všimla, udělala si stylovou fotku s Leonardem DiCapriem. Stylovou pro něj, samozřejmě.

Musíme říct, že jen málo chlapů by se dovedlo tvářit takhle profesionálně, kdyby jim nějaká ženská strkala pod nos bradavku. Protože Leo je na bradavky zvyklý, neasi. A nesnažte se nám tvrdit, že si jí nevšiml, protože Leonardo je něco jako bůh přes kozi a modelky a tak okamžitě cítí každý vypadlý prs na míle daleko.

Něco jako když za starých, dobrých časů někdo v Uhříněvsi a blízkém okolí dvaceti kilometrů odzátkoval Ferneta a do tří sekund měl v zápěstí zakousnutou Ivetu Bartošovou. Nebo omylem strčíte do holky v tramvaji a spawne se vám v ksichtě Macurova noha. Je to zkrátka z téhle sbírky fyzikálních zákonů, akorát že Leonardo se u toho tváří dost stylově.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?