Amber Rose prozradila, že má Kanye West rád prsty v zadku

Eeeee...jo.

Ne že by nás to nějak překvapovalo, jelikož žádný jedinec bez úchylky by nemohl jen tak souložit Kim Kardashian, ale protože Kanye by stejně nesbalil nic o vyšším inteligenčním kvocientu, brali jsme to tak, že na sebe prostě zbyli. Jenže teď jsme se dozvěděli něco, po čem svět už nikdy nebude stejný, jako byl předtím.

Kanye totiž napsal na Twitter o Amber Rose, že je to striptérská coura a Khalifa je pravděpodobně cvok, protože s ní leze do postele. Když vezmeme v potaz to, že co jsme zmiňovali v prvním odstavci, totiž že s takovou Kim by dobrovolně nesouložil ani velrybofilní panic s hrudkou kokainu místo mozku, byla to dost silná slova. A Amber na ně samozřejmě zareagovala.

Zeptala se Kanyeho, jestli je vážně ještě pořád tak naštvaný, že už mu prsty neplundruje anál. Amber totiž s Kanyem jednu dobu dost blbla a proto to není zase až tak neuvěřitelné. Navíc, když se mu zadíváte do tváře, vidíte tam tu pravdu. Jo, tenhle chlápek má rád, když mu někdo prstí zadek.

Samozřejmě jsme se Kanyeho vyjádření k celé věci nedočkali, protože tak sofistikovanou urážku nestihl jeho mozek o kapacitě akvarijní rybičky zpracovat. Ale jsme si jistí, že až se stane tím prezidentem USA, najme si někoho, kdo mu sepíše nějaký hustý, rebelský rap, kterým Amber monstrózně setře. Už se nemůžeme dočkat.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?