Chcete vidět nahou Charlotte Štikovou? Ne? Ale chcete!

Přejeme dobrou chuť, pokud právě obědváte.

Klikli jste na to, takže očividně toužíte po doživotní, erektivní dysfunkci. Buď máte rádi adrenalin, jste masochisti a nebo vás zcela běžně vzrušuje chumel sliznatých ryb, převalujících se v neskutečně trpícím spodním prádle, šitém na lidskou bytost do sedmdesáti kilogramů. Jo, pak vám tyhle fotky udělají radost.

Fotograf Filip Matušínský se totiž vsadil s Playboyem, že když Charlotte zhubne, tak si ji nafotí a plácnou na obálku. Je to asi stejně bezcenná akce, jako postavit Petru F. před ztopořený penis a pokusit se jí zabránit nasednout. Jsou prostě věci, které obyčejný smrtelník nemůže zvládnout.

Když už se bavíme o těch smrtelnících, možná by Charlotte dovedl pomoct Chuck Norris, protože to je samozřejmě bůh, co kouše hlavy tygrům usurijským a tyhlety věci, ale ten by z ní mohl všechen tenhle přebytečný materiál tak maximálně odkutat kopem s otočkou do obličeje a i tak se bojíme, že by si spíš zlomil nohu a umřel. Tohle prostě není legrace.

Jsme zkrátka zvědaví, jak to všechno dopadne. Ale když vidíme tu věc, která na sebe narvala tyhle o pět čísel menší tanga, aby tak vyvolala alespoň mlhavou představu, že je sexy, přestáváme věřit i v sílu swagu Justina Biebera. Ale jinak jí samozřejmě moc držíme palečky, jelikož se tak trochu bojíme, že kdybychom se jí začali posmívat, mohla by nás umlátit nadkolenním ovarem. A na takovou smrt jsme příliš úžasní.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?