Marilyn Manson je prý možná Nicolas Cage, panika!

Říkají to Američani, tak to bude určitě pravda!

Amerikou zase hýbe další brutální skandál, který většinu z nás nutí přemýšlet nad smyslem a tajemstvím vesmíru, Matrixu a temnými zákoutími análního otvoru Jaro Slávika. Raději se něčeho chytněte, protože až vám řekneme, co vám říct chceme, svět už nikdy nebude stejné místo.

Pár neobyčejně pozorných lidí totiž zaregistrovalo, že Marilyn Manson začíná dost nápadně vypadat jako Nicolas Cage. Ne, že bychom chtěli být urýpaní, ale už tohle by se mělo, samo o sobě, trestat elektrošoky do varlat. Nám někdo říct, že vypadáme jako Nicolas Cage, mírumilovně bychom ho bodli klíčky od auta do bulvy. Pepa Rychtář approved.

Začalo to tím, že Nicolas a Marilyn jsou si děsně podobní, tudíž jsou stoprocentně oddělená dvojčata, protože ani jeden nepoužívá svoje pravé jméno. To určitě něco skrývají! A fakt, že každý z nich se jmenuje jinak, to je dost nepodstatná věc, protože to určitě způsobili Ilumináti. Z toho by se člověk třeba ještě nějak vzpamatoval, ale teorie se dost roztomile vyvíjí a aktuálně už žádný Marilyn ani Nicolas neexistuje, poněvadž se jedná o jedinou osobu.

Očekáváme, že brzo se začne spekulovat i o tom, že princ Harry je vlastně Ed Sheeran, protože oba připomínají porfyrickou veverku a Justin Bieber si nalepuje řasy, aby z něj byla Miley Cyrus. U národa, kde si většina lidí myslí, že je Země stará 2016 let by nás to ani nepřekvapovalo.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?