Penelope Cruz je v novém filmu plešatá a ukazuje prsa

Takže vlastně výhra, ne? Ne?!

Penelope Cruz už je sice skoro v důchodu a stará a tyhlety věci, ale pořád bychom ji osouložili. Takže když jsme zaslechli, že má nový film Ma Ma!, kde ukázala kozi, byli jsme z toho tak na větvi, že jsme místo obvyklé ranní trávy vykouřili fíkus, do kterého si rozhodně neschováváme nic, jako třeba drogy.

Jenže to má háček. Tenhleten film je sice plný mléčných vaků Penelope Cruz, ale to jenom proto, že natáčí film o rakovině prsu. Takže tam tak jako postupně plešatí…a taky jí jedno to prso uříznou a….eeee…no dobře, už teď to zní spíš jako horror, než jako milé pokoukáníčko na dlouhé večery.

Přesto, i když uznáváme všechno tohle o tom, že je rakovina dost na vyližprdel a není to vůbec hezké ani sexy a to, jak si tam z hlavy sloupává vlasy je dost děsivá věc, pořád jdou tam prsa (prso) Penelope Cruz, no ne? Ne?!

Dobře, možná trpíme tak trochu nedostatkem sexu a možná bereme až moc drog a jsme až trochu moc ulítlé, v polotmě žijící bytosti, které se asi brzo vrhnou i na svou bradavičnatými ovary oplývající, mocně ochlupenou uklízečku, ale zase na druhou stranu jste určitě rádi, že vidíte tyhle prsa, ne? Ne?!

NE??!!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?