Holky z Ostravy? Dostane je každý! Víte proč?!

Markéta Kuča radí, jak se vyspat s holkou z Ostravy!

Slečny v Ostravě jsou bujaré, přítulné a nezkazí žádnou srandu. Jednomu by se mohlo zdát, že je tenhle typy těžko k mání. Ale pozor, Ostravačky může mít úplně každý, stačí je jen prokouknout!

Slečna odtažitá je doopravdy slečnou zoufalkou – tyhle typy nepotkáte vyloženě v disco klubech. Spíše vysedávají v hospodách, které mohou označit jako sofistikované, aby si tímhle cizím žvástem získaly vaši pozornost. Většinou vás mohou odradit tím, že studují vysokou školu humanitního zaměření a používají spousty cizích slov. Nenechte se zmást. Jen šíleně prahnou po něčí náklonnosti. Svou zoufalost schovávají za nepřístupnost. Stačí přetrpět deset minut a máte je!

Abstinentka vegetariánka v Ostravě neexistuje – pokud se dostanete do styku s holkou, která razí tento mainstream styl života, necouvejte. Je to úplně jinak. Tenhle typ, když zbystří váš zájem, tak se na druhou prosbu nechá přemluvit ke sklence vína. Pak vás bude ještě chvíli krmit nesmysly, jak se snaží zdravě jíst a je skoro vegetariánka. Po čtyřech deckách vína přejde většinou na panáky vodky a když si ji odvádíte do svého doupěte neřesti, poručí si dvojitý hamburger.

Puritánka na oko, jinak sexuální mašina – je otevřená, srandovní a žádné téma není pro ni tabu. Směje se na celé kolo a ráda je středem pozornosti. Na jednu stranu vám dává signály, že lepšího společního pro páteční večer neseženete. A pak přijde zádrhel. Mírně podnapilá začne přibrzďovat, protože co kdyby byla na vás až moc hrr. Solí ze sebe opilecké řeči, že měla jen dva kluky a v sexu se bojí experimentovat. Jenže ona není tak nevinná, jak ze sebe dělá. Nemůže se dočkat, až ji posadíte do taxíka a odvezete k sobě domů. Ona vás totiž chce přesvědčit o opaku a dopředu to má dávno promyšlené.

Tichá myška v koutě je profláknutá svině – tenhle typ holek potkáte v hojném počtu zejména na Stodolní. Sedí tiše v koutě a ani nedutají. Tyhle holky ulovíte snad nejsnadněji. Stačí, když si jich všimnete, jak dřepí osamocené v té nejtmavší části klubu. Pozvete je na pár drinků, povytáhnete fake Gucci hodinky a už se vás nepustí minimálně do sobotního odpoledne.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?