Madonna přišla na koncert o tři hodiny pozdě a úplně vylitá

Skandál tohle!

Nebudeme popírat, že kdybychom měli její prachy, asi bychom trávili svůj život kompletně v deliriu, s lajnami cukru před sebou a prostitutkou na klíně. Ale jelikož je nemáme a jsme jenom tiší, závistiví mrchožrouti, parazitující na nechutných excesech rádoby slavných lidí, tak to hodláme řádně okomentovat.

Madonna měla koncert v Louisville. Což by samo o sobě nebylo tak pohoršující, když opomineme fakt, že se někdo skutečně přijde za hromadu peněz, které nám radši mohli poslat, podívat na nějakou popletenou, starou paní, kterak rozhazuje nohy do rozštěpu a ukazuje seschlou vagínu, nadrc udušenou v latexu.

Jenže Madonna dorazila o tři hodiny později. Počítali jsme to a za tu dobu mohla stihnout soulož s koněm, koupit a nadrtit pár lajn kokainu, sníst tři lidské duše, znásilnit Drakea, vyspat se, sledovat kachní, pářící se páry, sníst medvědí potrat a poslechnout si harmonické CD Vlastíka Plamínka. A když teda konečně přišla, byla zhulákaná tak krutopřísně, že kdybyste u ní škrtli zapalovačem, tak by hořela ještě tři dny.

Ale zase na druhou stranu, vidět potácející se Madonnu, která zapomíná text a nebo třeba olizovat okolo stojící loliťáky může být daleko víc obohacující, než nějaký seriózní koncert. Ne, že by Madonna byla schopná udělat seriózní koncert, ale chápete…

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?