Khloe Kardashian má už taky zcela oficiálně svou sex tape

A to vás, samozřejmě, zajímá!

Popravdě by bylo dost divné, kdyby nějaká z Kardashianek za celý svůj život nenatočila ani jedno porno. Ony se k tomu prostě narodily. Bůh totiž nedělá rozkuřovačky s obřími zadky slavné jen tak, pro nic za nic.

Takže teď jsme se toho dočkali od Khloe. Sice ten počin ještě nemáme tak úplně v prackách, ale dáváme tomu čas. Ona sama totiž existenci nahrávky vytroubila do světa. A to teda, mimochodem, určitě neudělala kvůli tomu, aby se na tom nahrabala. Víme, že vás to ani nenapadlo, ale píšeme to jen tak, pro pořádek.

V téhle legraci by měla dovádět se svým manželem, basketbalistou Lamarem Odomem, který je, btw, aktuálně v kómatu, jelikož se docela nedávno, při návštěvě jednoho bordelu tak nějak předávkoval kokainem. Šokující, my víme!

Vidíme tady ale pořádný potenciál, protože vidět přestárlou nymfomanku, jak píchá chlapa, co se jako noob odrovnal na pár lajnách, zatímco se mu na klíně vlnila lehká holka, už to je samo o sobě recenze jako penis Dalibora Jandy. Takže netrpělivě čekáme, kdy ten skvost uvidíme. A vy samozřejmě taky, že? Že?!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?