Josef Kokta nám vnucuje Pornelliny erofotky, uaaaa

Ale napřed se o to s vámi podělíme!

Od doby, kdy světlo světa spatřil detailní popis skoro určitě nezákonné, Pornello-Koktovské polízanice, neměli jsme tu žádnou jejich pořádnou prasárnu. Takže… tradáááá…

Pochopili jsme to tak, že Pepa se léčí někde z něčeho, což je pochopitelné, protože tohle už se holt starým lidem stává. A když se ještě ve svém věku snaží souložit rozměklé, o půl století mladší zlatokopky, tak to prostě nedopadá dobře. Můžou si vyhodit krček a nebo tak něco. A vůbec, nesmějte se starým lidem!

Naštěstí, jak nám bylo sděleno, se Ornella doma dost nudí a taky je asi horny nebo co, takže Pepovi posílá tyhle roztomilé fotečky, plné dráždivě neviditelných okrajů bradavek. A Pepa je zase obratem posílá na fejsbůk, abychom měli všichni možnost vidět, jak má doma dravou a chtivou samici a jaký je on sám vlastně ještě pořád narážeč.

Takže zase jednou cítíme v hlavě lechtivé záchvěvy rakoviny mozku a jestli se nám to nepodaří přechlastat, tak se asi budeme muset mírumilovně skalpovat, prostřelit si penisy sešívačkou a neohroženě spáchat sebevraždu skokem doprostřed swingers párty klonů Haliny Pawlowské a Jiřího Paroubka.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?