Česká Miss Kateřina Votavová sportuje s venušinými kuličkami

Chválíme!

Kateřina Votavová byla finalistkou Miss v roce 2010, nebo teda alespoň tak jsme se to dočetli. Doteď jsme neměli moc důvod ji špehovat, protože modelek je dneska tolik, že o ně člověk zakopává a my máme celkově větší starosti se sledováním prsou Katy Perry. Ovšem tentokrát se Katka zasloužila o naši vzácnou pozornost.

Oznámila nám totiž, že chodí po ulicích s venušinými kuličkami. Jo, to jsou takové ty dva balónky o velikosti..eeee…no…asi v různých velikostech, co si ženská strčí do vagíny a potom si tak nějak pochlebuje, jak se to tam všechno hezky převaluje. Ne, asi si nechceme představovat, jak to uvnitř vypadá.

If you see it…

No a tyhle kuličky jsou prý, podle Kateřiny, hrozně boží věc. Zvlášť, když se s nimi chodí, běhá a nebo celkově sportuje. A tady čteme, že Katka ráda plave, lyžuje a jezdí na koni, což na jednu stranu pořád nechceme vidět zevnitř, ale na stranu druhou by to mohl být zajímavý, přírodní dokument.

Jde samozřejmě o zcela autentický zoom zcela autentické fotky….ehm…

Vypadá to zkrátka na děsnou psinu, takže byste asi měli bujaře naklusat do obchoďáku a taky si pár takových kuliček pořídit. Očividně se s nimi dá dělat úplně všechno a ještě z toho má člověk radost. Říkaly to i holky z Cosmopolitanu.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?