Charlie Sheen léčil HIV u cvoka v Mexiku, zhoršil se mu stav

Tak nějak to odpovídá jeho stylu.

Jelikož je Charlie kalič a taky bůh, tak bylo celkem jasné, že během léčby HIV nezůstane u klasických metod. To je prostě moc mainstream a pro lidi, co nejsou tak kulervoucně yolo, jako on. Takže se dal do hromady s důvěryhodným léčitelem, který připomíná vidláckého przniče ovcí, co si šije lampičky z kozi unesených děcek.

Seznamte se, tohle je ‚Doktor‘ Sam Chachoua. Sam Charliemu okamžitě zakázal brát veškeré léky, co mu doporučili skuteční doktoři, kteří se nemyjí v kaluži a nežijí uprostřed pralesa jen s jedovatou žábou Porufňou, co vypráví boží vtipy o potratech. Charlie to pochopitelně udělal, protože co řekne šaman, to je zákon, ofc.

No…takže jeho stav se zhoršil. Virus se začal ještě víc množit, což dokonce uznal i Charlie a rozhodl se, že se asi vrátí ke staré léčbě, nebo co. Ale jelikož je Čačůa mocný mág a dědek bylinkář a taky je ve spojení s vesmírem, odmítal si připustit, že by dělal něco špatně a tak si píchnul do žíly vzorek Charlieho krve. Aby ukázal, že to přeléčí. Nejlepší důkaz účinnosti ever.

Takže když to sesumírujeme, máme tu jeden neúspěšný pokus o alternativní léčbu HIV, zklamaného Charlieho a Čačůu, který dál žije ve své chatrči z bahna, koupe se v kalužích, povídá si s Porufňou a obléká se do kapradí, ale ke všem těmhle jeho libůstkám a vášním přibylo ještě HIV. Za nás paleček nahoru!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?