Sexy zrzku ze seriálu Vyprávěj jste si mohli koupit na sex

Proč jsme to nevěděli dřív?

Určitě jste si nemohli nevšimnout celé té aféry okolo Lucie Šteflové, na kterou prasklo, že se před dvěma roky chvilku živila jako prostitutka. Většina bulvárů z toho má tak mohutné orgasmy, že zapomněly drbat i do rozchodu Borhyové a Hrdličky, což je stejně šokující jako zjištění, že Justin Bieber možná doopravdy může mít penis.

My si tady samozřejmě nebudeme hrát na to, že nejsme sebestřední, zhulení mrchožrouti, kteří se pasou na lidské potupě, ale tentokrát se prostě musíme postavit proti davu. I když, co si budeme lhát, kdybychom o Lucce věděli v dobách její slávy, asi bychom i rozbili prasátko, ale…ehm…..nic.

Lucka se musela živit prostitucí, protože neplánovaně otěhotněla a rozhodla se to řešit jinak, než že porodí dítě do odpaďáku na záchodcích v metru. A tak nějak ji napadlo vydělat si na potrat stejně, jako si vydělává spousta vysokoškolaček. Jo, možná i vaše holka. Co vlastně teď dělá na té koleji? A když nad tím přemýšlíte, kde vůbec pořád bere peníze na ty tuny nových bot?! PANIKA!

Každopádně Lucka všechno popravdě přiznala, vysvětlila a následně se z toho šla zhroutit a i když jsme normálně pyšní na to, když my osobně někoho přivedeme na psychiatrii, Lucky je nám líto. Asi už stárneme, nebo co. Třeba šéfredaktor už vypije na ex jenom necelý půllitr Absinthu, což je na pováženou, protože v lepších časech zvládal i flašku. A jednou, když jsme si koupili tu plešatou prostitutku, co prodávala encyklopedie o pěstování bonsai koťátek, tak jsme…eeeeee….ehm…..zapomeňte na to, tohle bylo morální kázání!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?