Z modelek Playboy se staly dva pochodující ovary, bože proč?

Proč? Proč?!

Možná si vzpomenete na ta roztomilá, blonďatá, kozi překypující dvojčata, co se fotily pro Playboy a souložil je Hugh Hefner. Byl to přesně ten typ dvojčat, co chcete potkat, když se dost brutálně rozejdete s holkou a jdete se odreagovat na nějakou pařbu, kde chytnete neskutečně mocnou erekci z reklamy na máslovou Ramu. To se nám, mimochodem, nikdy nestalo. Nikdy jsme neměli holku, sociální život a šéfredaktor rozhodně nikdy nehonil u televizní reklamy.

No, abychom pokračovali, bouřlivý sex s takovými dvojčaty je přesně to, po čem touží snad každý normální chlap. A teď nepočítáme bukvy, podpantofláky a lidi se sociální fóbií. A lháře. Nás prostě neoblbnete, tyhle holky byste osouložili.

Jenomže pak to nějak začaly přehánět s plastikami a jídlem a takhle to dopadlo. Jo, uvědomujeme si, jaké doživotní noční můry jsme vám teď způsobili, ale nebojte, jsme v tom spolu. Museli jsme půl hodiny soustředěně civět na kozi Emy Watson, co jsme si nakreslili temperkama na zeď, abychom se uklidnili.

Nechápeme, jak se dvě takhle sexy kosti můžou vyžrat až na level kolena Artura Štaidla a ještě u toho v obličeji vypadat jako stydké pysky Lucky Borhyové. Proč nás vesmír nenávidí. A proč se tohle děje? Kde je váš bůh teď?!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?