Z modelek Playboy se staly dva pochodující ovary, bože proč?

Proč? Proč?!

Karissa Shannon

Kristina Shannon

Možná si vzpomenete na ta roztomilá, blonďatá, kozi překypující dvojčata, co se fotily pro Playboy a souložil je Hugh Hefner. Byl to přesně ten typ dvojčat, co chcete potkat, když se dost brutálně rozejdete s holkou a jdete se odreagovat na nějakou pařbu, kde chytnete neskutečně mocnou erekci z reklamy na máslovou Ramu. To se nám, mimochodem, nikdy nestalo. Nikdy jsme neměli holku, sociální život a šéfredaktor rozhodně nikdy nehonil u televizní reklamy.

Z modelek Playboy se staly dva pochodující ovary, bože proč? (Foto: Profimedia.cz)

No, abychom pokračovali, bouřlivý sex s takovými dvojčaty je přesně to, po čem touží snad každý normální chlap. A teď nepočítáme bukvy, podpantofláky a lidi se sociální fóbií. A lháře. Nás prostě neoblbnete, tyhle holky byste osouložili.

Jenomže pak to nějak začaly přehánět s plastikami a jídlem a takhle to dopadlo. Jo, uvědomujeme si, jaké doživotní noční můry jsme vám teď způsobili, ale nebojte, jsme v tom spolu. Museli jsme půl hodiny soustředěně civět na kozi Emy Watson, co jsme si nakreslili temperkama na zeď, abychom se uklidnili.

Z modelek Playboy se staly dva pochodující ovary, bože proč? (Foto: Profimedia.cz)

Nechápeme, jak se dvě takhle sexy kosti můžou vyžrat až na level kolena Artura Štaidla a ještě u toho v obličeji vypadat jako stydké pysky Lucky Borhyové. Proč nás vesmír nenávidí. A proč se tohle děje? Kde je váš bůh teď?!

Diskuze