Lady Gaga prodává svoje postkoitální prostěradlo plné semene

A to chcete!

Nepřekvapuje nás to, protože jsme vždycky tušili, že v momentě, kdy se na trhu objeví mimozemské potraty, pončo z hovězího a nebo extrakt ze slin šumivě ševelícího retardovaného tapíra, co vyskočil z nozdry třaskavého delfína, žijícího v konečníku Daniela Nekonečného, bude to prodávat Lady Gaga. A zase jsme měli pravdu.

Ta se totiž rozhodla, že prodá prostěradlo, na kterém zrovna měla sex se svým snoubencem a výtěžek půjde na charitu. Podle nás jedna z nejlepších vines tohoto měsíce. Každé dítě se totiž určitě chce ošatit s vědomím, že tenhle svetřík dostalo z peněz za prodej prostěradla se zaschlou mrdkou, která zbytkově unikla z vagíny jedné mimozemské mentálky bez obočí.

V Magazine se toho samozřejmě hned ujal a plácnul si na tuhle epickou fotečku logo, aby ji mohl dál šířit, což nám připadá tak roztomilé, že i ten vaginální opar, co má naše uklízečka na nose, se samou tetelivostí vznesl do vzduchu a uškrtil nejbližšího holuba.

Uvažujeme, že taky začneme prodávat věci potřísněné naší mužnou šťávou. Víte, třeba prostěradla, klávesnice, pytlík s kokainem, polštářky, vlasy, co uřezáváme potají holkám v tramvaji, pubické ochlupení, bong a tak dál. Bylo by to určitě in a vy byste si to dozajista rádi koupili, že? ŽE?!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?