Vica Kerekes je asi těhotná, nejspíš budeme plakat

Proč, bože, proč?!

Nechápeme, že v momentě, kdy se někde zjeví nějaká kozi překypující, hezká ženská, kterou bychom chtěli osouložit, musí se prostě nutně dodrbat plastikou a nebo zabřeznout. Co jsme komu udělali, že si nezasloužíme žádnou hezkou, prsatou, na drogy nenavyklou nymfomanku bez touhy rozmnožovat se?

Vica Kerekes se v podstatě živila tím, že ukazovala kozi. Kozi vsedě, vleže, vestoje, vzhůru nohama, v pohybu, stojmo, se šlehačkou, mokré, suché a prostě celkově na hrozně moc způsobů. A teď to končí. Protože se bojíme, že i když bude chtít ukazovat i po porodu, my už to nebudeme chtít vidět.

Taky se trochu bojíme, co jí takové na vápník náročné těhotenství provede se zuby. Protože, ruku na penis, to byla taková jediná věc, co nebyla na Vice ideální ani předtím. Zas na druhou stranu, koho zajímají zuby, když má kozi?

Takže se s Vicou tímto tak trochu loučíme. Bude nám chybět tvé nymfomanské herectví plné bradavek a mokrých kalhotek. Ale my se s tím vyrovnáme. A na závěr bychom si rádi dovolili krátkou, tklivou ódu:

Kozi, ó kozi
odešly jste příliš brzy
chtěli jsme vás víc vidět
a třeba vás i otěhotnět
ale jenom jako
teď udělalas to doopravdy, ty pako
a tak se s tebou loučíme
a tiše trpíme
a koupíme si šlapku, kozi,
kozi, kozi.

Děkujeme za pozornost!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?