Quentin Tarantino má otisky v Hollywoodu, vypadá to děsivě

Nebo spíš šíleně.

Jo, Quentin Tarantino je ten, co natočil tu krvavou řezačku s Umou Thurman ve žluté kombinéze. A nebo ten film, kde mu jednonohá šlapka vrazila protézu do oka a on ji pak chtěl osouložit a uhnil mu penis. Tu šlapku, ne tu protézu. A mimo jiné je to taky oblíbený režisér Pornelly Koktové a pojmenovala po něm dítě. Jo, ten chlap má na kontě jednu prasárnu vedle druhé.

A teď se nějaký milovník adrenalinu rozhodl dát mu vlastní dlaždici. Víte, takovou tu kam většina lidí obtiskne ruce a podepíše se na ni. Jenže doba jde dopředu, otisky rukou už jsou mainstream a jelikož vyvalit do toho betonu kozi .{target:_blank} už zkoušela Katy Perry, rozhodl se Quentin pro něco víc posh.

Nechal si vyrobit boty ze svého filmu Kill Bill, co mají na podrážkách nápis Fuck you a ty hezky namáčknul hned vedle těch rukou. Které si předtím olíznul, aby bylo jasno. A jelikož dojem z dlaždice takového umělce musí být dostatečně sofistikovaný a stimulující, přihodil k tomu psychedelický podpis ve fontu strýcem znásilňovaného prvňáčka na drogách.

Takže zase jednou skvost jako sviň. Jenom organizátoři jsou z celé věci trochu špatní a prý přemýšlí, jestli ten kentus ještě přece jenom nezlikvidovat. Nemůžeme uvěřit, kolik lidí na téhle planetě nechápe umění!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?