DiCaprio se epicky směje Lady Gaga, že získala Zlatý glóbus

Lady Gaga se vůbec smějou všichni.

Zlatý glóbus je taková televizně filmová cena pro lidi, co byli v minulém roce asi jakože hustí a nebo tak něco. Prostě takový předstupínek k Oscarovi. Mimochodem, Leo to letos prostě dokáže. My mu věříme!

Letos vyhrála Zlatý glóbus i Lady Gaga za svoji psychoroli v psychoseriálu s psychodivnou zápletkou. Ti bystřejší z vás už možná ví, že se tu bavíme o AHS: Hotel. Lady Gaga tam hraje upírskou nymfomanku s vygumovaným obočím, která se v podstatě buď povaluje na gauči, plíží po chodbách a nebo souloží. Jo, hodně, hodně souloží.

Díky tomu je American Horror Story seriál plný prdelí a krve a prdelí a divných lidí a prdelí a kozi a prdelí a těchhle věcí. Prostě na míru pro Lady Gaga. No a když za tenhle svůj počin vyhrála Zlatý glóbus, Leonardo se tak nějak neudržel a udělal moc roztomilý obličej. Jo, je to bůh.

A o tom to vlastně celé je. O tom výrazu. A taky o tom, že Lady Gaga si pravděpodobně myslí, jaká je herečka a přitom je to celé jen jedna velká prdel. A krev. A střeva. A bílej chlap s dildem ve tvaru narvalího rohu. A mrtvá šlapka. Ale my se na to nedíváme! A vůbec, věnujte se Leovu božímu výrazu, jooo?!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?