Samuel L. Jackson prý netočí nahé scény, páč má malý penis

Přísaháme, že to řekl.

Popravdě nás nikdy nenapadlo přemýšlet nad velikostí penisu Mace Windu nebo Jacka Furyho, ale když už to Samuel sám nakousnul, prostě nemůžeme zůstat lhostejní. Když černoch řekne do médií, že má malý penis, tak nějak automaticky se nám z té anomálie začne v dutině lebeční formovat destruktivní černá díra ve tvaru klitorisu Hany Zagorové.

Někdo totiž dělal s Jacksonem rozhovor, kde jsme se dozvěděli, že netočí nahé scény, jelikož se nemá čím chlubit. Že by si teda jakože maximálně mohl pořídit dubléra, kdybychom na tom trvali.

Jelikož má prý velkou auru, ale není si jistý, jestli má tak obří péro, aby tu jeho auru naplnilo. Což zase uznáváme, že je celkem důstojné přiznání tak prekérní invalidity, jako nedorostlý chobot. My svoje komplexy z gigantických penisů veřejně ventilujeme verbální onanií a hyenismem na mentálně slabších jedincích, což je samozřejmě taky super, ale málokdo nám projevuje uznání. Nechápeme.

Někdo holt může penisy plnit cizí aury a někdo nenaplní ani tu vlastní. Prosíme minutu důstojného ticha za Samuela L. Jacksona. Odteď pokaždé, když ho uvidíte, uvidíte taky jeho malý penis. Není to rozkošné? Je to rozkošné!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?