Zuzana Bubílková byla závislá na projímadlech, nemáte zač

Za to info, samozřejmě!

Zuzanu Bubílkovou si určitě pamatujete, i když je to už stará vražda, která se v žádném lepším vysílání neobjevila několik let. Jo, to je taková ta šilhavá paní, co dělala s tím brýlatým pánem takové ty srandy na politiky. Dneska vám to pálí!

Tahleta paní byla prý docela tlusté děcko, spolužáci se jí smáli a nikdo s ní nechtěl souložit, což je bezesporu mrzutost, která dovede holku dost vykolejit. Jo, my víme, že jste všechny skryté nymfomanky, ale vůbec se za to nemusíte stydět a můžete dát svým pocitům volnost. Žádný chlap totiž nabízenou vagínou nepohrdne a…eeee…ehm…zpátky k Bubílkové, řiká šéfredaktor.

Protože byla Zuzka takový špekáček, rozhodla se, že rozhodně musí zhubnout. A jelikož žrát zeleninu a neválet se na gauči je už moc mainstream, doplnila to projímadlem. Konkrétně litr a litry projímadla, co spolykala za celý rok.

Takže teď vždycky, když uvidíte Zuzanu Bubílkovou, budete si představovat, jak chlastá projímadlo z hrníčku o velikosti pupíku Artura Štaidla a následně ze sebe na záchodě, několikrát za den, za enormně mocného prdění tlačí hnědou, smrdutou kašičku. S kouskama kukuřice. Tak, teď jsme to na vás uvalili.

Příjemné noční můry, muhehe.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?