Kim Kardashian požírá svoji zavařenou placentu, nečekaně

Překvapuje to tu někoho?

Jelikož je Kim něco jako apoteóza dokonalosti a její dělohu pravidelně vyplachuje epické semeno boha vesmíru a jsoucna Kanyeho Westa, je jasná věc, že všechno, co s Kim souvisí, je posvátné. Takže když teď vyplivla na svět druhou larvu, tak cenný flák masa, jako placenta, se nemohl prostě klasicky zlikvidovat.

Kim se rozhodla si tenhle svůj zázrak nechat, zavařit a opatřila si na to sklenici s touhle senzační etiketou. Nevíme teda, jak vy, ale kdybychom přišli k někomu na návštěvu a viděli, že má v kuchyni dózu se svou ÚŽASNOU placentou, jebli bychom toho nebožáka lopatou do spánku, aby se zbytečně netrápil. Ne. Prostě ne, ne a ne!

Netušíme, kde vznikl tenhle debilní trend a už úplně odmítáme myšlenku, že je to zdravé. Sperma je prý taky úžasná vychytávka na pleť a viděli jste snad někdy chlapa, co by se vyhonil do kelímku a pak si udělal na obličeji poctivou, mléčnou vrstvu? A jestli řeknete, že viděli, tak si jdeme pro jateční pistoli na prasata, jelikož už dál nechceme žít na téhle planetě.

Kim je prostě čuně a to nám nikdy nikdo nevymluví. A prosíme BIO matky, které hodlají tuhle kulervoucně prasáckou praktiku obhajovat, aby to ani nezkoušely, protože odteď na toto téma uvalujeme kletbu. Kdo zkusí napsat, že je placenta super a výživná a tyhlety věci, vypadají mu nehty, uhnije nos a ve sprše ho navštíví Zdeněk Troška.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?