Justin Bieber má zase novou holku, lol

Co my děláme špatně?!

Je to tak, Justin má další holku a tahleta ani moc nevypadá, jako že by měla penis. Ale chodí s Justinem Bieberem a jelikož on ho nemá (tamto .{target:_blank} byla prostě jenom nalepená maketa!), tak asi ona jo, protože přece co by z toho jinak měli? Lízání je sice hezká legrace, ale nic se nesmí přehánět.

Ať už je to s tím penisem jakkoliv, seznamte se s Hailey Baldwin. Hailey je neteř Aleca Baldwina, takže zřejmě celebrita jako sviň. A protože Bieber odjakživa letěl na holky, co mají zanedbanější obočí, než on, s Hailey to musela být láska na první pohled.

Ale abychom to uzavřeli, kozi to sice nemá, ale jinak bychom to asi osouložili, jelikož to zrovna špatně nevypadá a my už svým panictvím taky docela dost trpíme. Minulý týden, když jsme soutěžili, kdo vypije víc vodky s něčím, co rozhodně nebyl kokain, začala se nám zdát atraktivní i Markéta Kuča!

Kdyby s tím nebyl ten lobotom Justin, asi bychom k tomu měli vstřícnější vztah. Takhle vás můžeme jenom informovat, že má ta rozmazlená, frackoidní penisdržka nějakým nevysvětlitelným způsobem zase holku, co je modelka. Svět je prostě nespravedlivé místo.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?