Justin Bieber má zase novou holku, lol

Co my děláme špatně?!

Justin Bieber

Hailey Baldwin

Je to tak, Justin má další holku a tahleta ani moc nevypadá, jako že by měla penis. Ale chodí s Justinem Bieberem a jelikož on ho nemá (tamto byla prostě jenom nalepená maketa!), tak asi ona jo, protože přece co by z toho jinak měli? Lízání je sice hezká legrace, ale nic se nesmí přehánět.

Justin Bieber má zase novou holku, lol (Foto: Instagram.com)

Ať už je to s tím penisem jakkoliv, seznamte se s Hailey Baldwin. Hailey je neteř Aleca Baldwina, takže zřejmě celebrita jako sviň. A protože Bieber odjakživa letěl na holky, co mají zanedbanější obočí, než on, s Hailey to musela být láska na první pohled.

Justin Bieber má zase novou holku, lol (Foto: Instagram.com)

Ale abychom to uzavřeli, kozi to sice nemá, ale jinak bychom to asi osouložili, jelikož to zrovna špatně nevypadá a my už svým panictvím taky docela dost trpíme. Minulý týden, když jsme soutěžili, kdo vypije víc vodky s něčím, co rozhodně nebyl kokain, začala se nám zdát atraktivní i Markéta Kuča!

Justin Bieber má zase novou holku, lol (Foto: Instagram.com)

Kdyby s tím nebyl ten lobotom Justin, asi bychom k tomu měli vstřícnější vztah. Takhle vás můžeme jenom informovat, že má ta rozmazlená, frackoidní penisdržka nějakým nevysvětlitelným způsobem zase holku, co je modelka. Svět je prostě nespravedlivé místo.

Diskuze