Zpěvačka Azealia Banks kousla vyhazovačku do cecku

To se stalo!

Jelikož je tahle událost už tak nějak sama o sobě dost unikátní, nebudeme tady příliš květnatět a přejdeme rovnou k věci. Azealia Banks, jak jste pochopili z nadpisu, což je zpěvačka, jak jste asi taky pochopili, pokousala jednu vyhazovačku do cecku. Prosíme aplaus!

Azealia se totiž dost snažila infiltrovat jeden klub, ale protože byla zřejmě hodně neodbytná a otravná, vyhazovačům došla trpělivost a rozhodli se, že s ní provedou krátký proces. To by ale Azealia nesměla být tak YOLO NIGGA, aby si tohle nechala líbit. Zápletka přichází.

V momentě, kdy se jí jedna z vyhazovaček chopila, Azealia se jí pohotově zahryzla do bradavky. Poněvadž na ni ta mrcha samozřejmě neměla právo sahat. Nevíme, jak dlouho byla zakousnutá, ale té vyhazovačce se to asi moc nelíbilo nebo co, protože se začala bránit, což v nás evokuje skoro stejný pocit nespravedlnosti, jako když odsoudili malou děvku Ektora .{target:_blank} za to, že výchovně naložil jedné drzé barmance.

Ono totiž tyhle věci se musejí umět dělat s grácií. Třeba když se náš šéfredaktor na jedné redakční párty zhulil fíkusem a pak několika statečnými kotrmelci porazil barovou stoličku, která dala zábrk agresivně se tvářícímu tygru usurijskému, všichni jsme mu uznale zatleskali. Je to hrdina!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?