Selena Gomez má video, kde je nahá a tak

Tak nestěžujeme si.

Selena Gomez

Samozřejmě nemá nic moc kozi a s tímhle účesem vypadá děsivě až mimozemsky, ale je to Selena Gomez, takže teď všichni pokorně chytneme do rukou penisy – do obou, pokud jste jako my a jedna ruka prostě nestačí – a hezky se budeme kochat.

Selena Gomez má video, kde je nahá a tak (Foto: Youtube.com)

Jedná se o reklamu na přenosný, bezdrátový reprák nebo co a Selena zpívá cosi o tom, že nedokáže udržet ruce u sebe. Ale my samozřejmě dobře víme, že myslí nohy. A vůbec se nemusela namáhat, aby to takhle zaobalila, protože když vidíme kozi, nějak nám ten text začíná unikat. Celkově, když vidíme kozi, uniká nám spousta věcí. If you know, what I mean.

Takže se můžete pokochat pohledem na polonahou Selenu Gomez, co se plazí po posteli a pak se po ní plazí chlap a vůbec, je to taková intimně plazivá reklama. Máme z toho popravdě dost rozporuplné pocity. Ale zase vidíme nějaký ten náznak kozi, takže je to asi v pořádku, říká šéfredaktor.

Selena Gomez má video, kde je nahá a tak (Foto: Youtube.com)

Alespoň už Selena nevypadá takhle!

Selena Gomez má video, kde je nahá a tak (Foto: Archiv JPM)