Bill Cosby nemohl znásilnit všechny ty ženy, páč byl slepý

Tak určitě!

Bill Cosby

Beverly Johnson

Bill Cosby je nejaktivnějším prasákem minulého století a neustále se hlásí další a další ženské, které měl údajně zdrogovat a následně jim šourkem prošetřovat krční mandle. Teď ale přišel nečekaný zvrat, protože – teď si držte penisy – Bill Cosby je nevinný. Jo! A hned vám vysvětlíme, proč!

Bill Cosby nemohl znásilnit všechny ty ženy, páč byl slepý

Billův právník teď totiž přišel na to, že většina těch trpících obětí se chce jen obohatit (ne, tomu nevěříme!) a ke znásilnění vůbec nedošlo. Třeba taková Beverly Johnsonová prý vyloženě kecá, protože v době, kdy ji měl Bill údajně penetrovat byl ten chudák dočista slepý. Podle nás teda jedna z nejpromyšlenějších výmluv ever, skoro na stejném levelu, jako že Dara Rolins nejezdí jako prase, ale důchodci jí skáčou pod kola prostě tak nějak sami a dobrovolně. Za nás paleček nahoru!

Beverly je totiž podle Billa jen slávychtivá štětka, která se akorát snaží propagovat svoji autobiografii. Což samozřejmě chápeme, protože žádná rádoby celebrita v našich očích nikdy pořádně nestoupla, pokud jí někdo nevyplundroval mrdkou trávicí ústrojí. Ne, teď vážně, proč takoví lidé píšou autobiografie? Kupuje si to vůbec někdo?!

Bill Cosby nemohl znásilnit všechny ty ženy, páč byl slepý (Foto: Youtube.com)

Ehm…ale abychom se vrátili k věci. Celá tahle věc se měla odehrát v osmdesátých letech, kdy byl Bill tak nějak na vrcholu kariéry. A u toho byl slepý. Teda údajně. Zase na jednu stranu by to vysvětlovalo ty rakovinotvorné svetry, co z nějakého postiženého důvodu nosil.

Bill Cosby nemohl znásilnit všechny ty ženy, páč byl slepý

Diskuze