Bill Cosby nemohl znásilnit všechny ty ženy, páč byl slepý

Tak určitě!

Bill Cosby je nejaktivnějším prasákem minulého století a neustále se hlásí další a další ženské, které měl údajně zdrogovat a následně jim šourkem prošetřovat krční mandle. Teď ale přišel nečekaný zvrat, protože – teď si držte penisy – Bill Cosby je nevinný. Jo! A hned vám vysvětlíme, proč!

Billův právník teď totiž přišel na to, že většina těch trpících obětí se chce jen obohatit (ne, tomu nevěříme!) a ke znásilnění vůbec nedošlo. Třeba taková Beverly Johnsonová prý vyloženě kecá, protože v době, kdy ji měl Bill údajně penetrovat byl ten chudák dočista slepý. Podle nás teda jedna z nejpromyšlenějších výmluv ever, skoro na stejném levelu, jako že Dara Rolins nejezdí jako prase, ale důchodci jí skáčou pod kola prostě tak nějak sami a dobrovolně. Za nás paleček nahoru!

Beverly je totiž podle Billa jen slávychtivá štětka, která se akorát snaží propagovat svoji autobiografii. Což samozřejmě chápeme, protože žádná rádoby celebrita v našich očích nikdy pořádně nestoupla, pokud jí někdo nevyplundroval mrdkou trávicí ústrojí. Ne, teď vážně, proč takoví lidé píšou autobiografie? Kupuje si to vůbec někdo?!

Ehm….ale abychom se vrátili k věci. Celá tahle věc se měla odehrát v osmdesátých letech, kdy byl Bill tak nějak na vrcholu kariéry. A u toho byl slepý. Teda údajně. Zase na jednu stranu by to vysvětlovalo ty rakovinotvorné svetry, co z nějakého postiženého důvodu nosil.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?