Markéta Kuča bloguje: Ženské a chlapi o Vánocích

Markéta Kuča mluví o tom, jak zenské o Vánocích zneužívají děti a chlapi nemají vkus!

Matně si vzpomínám, když jsem zhruba před měsícem všem vesele ukazovala svůj vánoční harmonogram nakupování dárků. A ptala se kluků, co mají pro své drahé polovičky. Nevím přesně, kdy to bylo, protože Vánoce jsou fajn v tom, že svůj alkoholismus můžete schovávat za pojem vánoční večírek. Nicméně, chlapi se mi smáli, že nejsem normální a otravuju je s Vánoci na konci listopadu. A jak to dopadlo? Já jsem úplně v klidu se všemi nakoupenými a zabalenými dárky. A chlapi?

Včera mi jeden po osmi panácích zelené sdělil, že koupil své ženě mixér a prázdná CD na vypalování písniček. Už jsem mu chtěla vynadat do naprostých idiotů, když v tom se na mě otočil jeho kamarád. Spíš vypadal jako jeho syn. A vesele mi sdělil, že on své přítelkyni koupil chlebník a mýdlo Violet, které smrdí jako tři týdny neprané fusekle chlapa z Třince. To už jste mohli rovnou koupit míchačku, pytel brambor a zastřihovač vousů, řekla jsem mu.

Je úplně jedno, jestli jsou chlapi mladí, nebo staří, ale jejich vkus je příšerný. Jsou naprosto neschopní koupit ženě normální, vhodný dárek a nechovat se v obchodech zmateně jako svině před porážkou. Ale na druhou stranu, existují ženské, kterým by měly být Vánoce zakázány.

Jsou to holky, které v životě nenapadlo nic lepšího, než si po střední pořídit parchanta se spolužákem z lavice. Nyní mají strašné nutkání se před svými spolužačkami předhánět, kdo má doma hezčího uposrance. Tak navlékají svá mláďata do různých kostýmů sobích spřežení a obvazují kolem nich svítící dráty. Pak z toho udělají fotku na Facebooku a všechny vás tam označí. Všichni vaši přátelé vmžiku ví, že máte v přátelích nějakou šílenou matku. Vy teď nevíte, jestli se chce vašim očím zvracet z té nádhery, nebo plakat nad ostudou. Mimochodem, není to týrání dětí?

Tak šťastné a veselé Svině!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?