S Kanye Westem se prý zachází jako s černýma v 60. letech

Přesně. Jezdili v lambu, nosili lujvitona, byli furt v televizi a všichni je měli děsně rádi.

Pokaždé, když Kanye West dává někam rozhovor, se dá očekávat, že zase přijde s nějakou geniální myšlenkou typu „Mars by se měl přejmenovat na Kanye, protože když jsem si včera na večeři dával chleba se swagem a lajnu, dostal jsem tenhle nápad a všechny nápady, které jsem kdy dostal a dostanu, jsou geniální jako já sám. A když se to nepřejmenuje, tak se přestanu dívat na oblohu a dalších 6 miliard lidí se taky přestane dívat na oblohu, protože jsem největší génius ever, určuju trendy, předpovídám budoucnost, umím jezdit na koloběžce bokem a všichni chtějí být jako já. Bitch.“

Teď přišel v rozhovoru pro GQ Magazine s tím, že se s dnešními celebritami zachází jako s černochama v 60. letech. Nemají žádná práva, všichni je mohou svévolně pomlouvat a vůbec, nikdo k nim nechová žádný respekt. A tak se rozhodl proti tomuhle molochu bojovat, aby chudák jeho dcera mohla mít lepší život a celou tuhle dnešní dobu alá Hitler vyhrál 2. světovou změní.

Kanye West na procházce.

Takže tak, být dneska celebritou je řehole. Člověk nesmí jezdit v MHD s většinovou společností, kam se podívá, tam jsou hořící kříže a týpci s vidlema a pochodněma. Žijí v chudobě, nenávidění všemi. Na chlup stejně jako černí v 60. letech, kdy se jezdilo na bavlněné plantáže v karbonovém Lamborghini, na MTV byl poměr bílých interpretů k černým 1 ku 10 a černoši se bez pořádného řetězu nemohli ani ukázat na denním světlě. Někdo by asi měl Kanyemu říct, že ty řetězy si na sebe dneska věšej dobrovolně a tehdy nebyly ze zlata.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?