Herečka Shailene Woodley si ráda opaluje vagínu

Prostě trocha vitamínu D, if you know what we mean.

Shailene Woodley je herečka, kterou začátkem května budeme moci vidět ve filmu Divergent a má to být nějaký sci-fi akčňák, něco jako Hunger Games/Twilight, říkali odborníci na ČSFD. Možná je to už nemoc, ale nemůžeme si pomoct a v jejím obličeji si nemůžeme nevšímat takového lehkého porno výrazu. Něco jako Sasha Grey, když předčítá dětem pohádky ze své knížky, ale my všichni víme, že měla v puse pět černých ptáků najednou.

V nedávném interview se svěřila s tím, že se občas ráda úplně svlékne a opaluje si vagínu. Je totiž třeba načerpat vitamín D, protože není nic lepšího, než vitamín D. Čeština je bohužel trapný východoevropský jazyk, který zabíjí veškerý kvalitní humor a překládat vtipy z angličtiny do češtiny je něco jako balit holky pod 15 let. Idea je super, ale zkrátka to nedělá dobrotu. Nicméně, „the D“ je takový vtipný internetový akronym pro penis (dick). Prostě a jednoduše, she wants the D. Vidíte? Už jenom tímhle ten vtip tak trochu uvnitř zemřel.

Každopádně Shailene Woodley má ráda vitamín D a ať už se jedná fakt o to opalování, nebo to byla cílená subliminální zpráva pod poklopce celého světa, museli jsme o tom napsat. Vagína, nahá, penis… Chápete.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?